zavřít
Šody Mičiko

císařovna

Věk:
84
Narození:
1936 ,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Šody Mičiko, japonská císařovna , se stala manželkou Akihita i přes nesouhlas jeho rodičů. Narodila se v roce 1936. Jejím úkolem bylo porodit následníka trůnu. S Akihitem má tři děti, které vychovávala sama Ve volném čase hraje na piáno a na harfu. Její největší láskou je literatura. Císařovna trpěla podlomeným duševním i fyzickým zdravím. Z izolovaného dvora se mnoho informací na veřejnost nedostane, ale každý ví, že příčina jejího nervového onemocnění je následkem strnulých a neměnných dvorních pravidel. Císařovna musela mnohokrát zrušit své naplánované akce, protože se psychicky zhroutila. Její nemoc doprovázela ztráta řeči. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Šody Mičiko, japonská císařovna , se stala manželkou Akihita i přes nesouhlas jeho rodičů. Narodila se v roce 1936.

Jejím úkolem bylo porodit následníka trůnu. S Akihitem má tři děti, které vychovávala sama

Ve volném čase hraje na piáno a na harfu. Její největší láskou je literatura.

Císařovna trpěla podlomeným duševním i fyzickým zdravím. Z izolovaného dvora se mnoho informací na veřejnost nedostane, ale každý ví, že příčina jejího nervového onemocnění je následkem strnulých a neměnných dvorních pravidel.

Císařovna musela mnohokrát zrušit své naplánované akce, protože se psychicky zhroutila. Její nemoc doprovázela ztráta řeči.

Hledáte také jako: Šody Mičikoová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – Šody Mičiko

| celý kalendář
  • 85. narozeniny