zavřít
Sayako

princezna

Věk:
50
Narození:
1970 ,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Sayako, japonská princezna, jediná dcera císaře Akihita, se narodila v roce 1970. Studuje chování ledňáčků a podílí se na výzkumu ptačí chřipky. Věnuje se také japonskému tanci, několikrát tančila v Národním divadle v Tokiu. Princezna se provdala za o tři roky staršího Jošiki Kurdu. Ten pracuje jako městský projektant a je dlouholetým přítelem princeznina bratra Akišina. Košili přišel o otce, když mu bylo dvacet let. Všechna důležitá rozhodnutí dělal bez závislosti na rodičích. Princezna sňatkem s Jošiki přijde o veškeré královské tituly a bude muset žít mimo palác. Na nátlak veřejnosti vláda zvažuje ponechat ženám z královské rodiny tituly i po svatbě. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Sayako, japonská princezna, jediná dcera císaře Akihita, se narodila v roce 1970.

Studuje chování ledňáčků a podílí se na výzkumu ptačí chřipky. Věnuje se také japonskému tanci, několikrát tančila v Národním divadle v Tokiu.

Princezna se provdala za o tři roky staršího Jošiki Kurdu. Ten pracuje jako městský projektant a je dlouholetým přítelem princeznina bratra Akišina.

Košili přišel o otce, když mu bylo dvacet let. Všechna důležitá rozhodnutí dělal bez závislosti na rodičích.

Princezna sňatkem s Jošiki přijde o veškeré královské tituly a bude muset žít mimo palác. Na nátlak veřejnosti vláda zvažuje ponechat ženám z královské rodiny tituly i po svatbě.

Hledáte také jako: Sayakoová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – Sayako

| celý kalendář
  • 51. narozeniny