zavřít
Masako

princezna

Věk:
58
Narození:
1965 ,přidej místo narození
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

0 se líbí, 0 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Masako, japonská korunní princezna, se narodila v roce 1965. Nabídkám ke sňatku prince Nahurita dlouho odolávala. Byla zvyklá na kosmopolitní prostředí a chtěla cestovat. Plánovala diplomatickou kariéru. Věděla, že pokud by se provdala, její sny by se rozplynuly. Princ byl však vytrvalý a snažila se také císařská kancelář. Masako nakonec se sňatkem souhlasila. Manželství bylo dlouho bezdětné. Až po osmi letech se narodila dcera Aiko. Na císařském dvoře nezavládlo nadšení, všude byly jen výčitky. Císař nemohl Masako odpustit, že neporodila syna a její manžel je s otcem zajedno. Princezna trpí depresí. Na japonský trůn sice v minulosti panovnice usedly, ale současný dynastický řád to neumožňuje. Případným změnám se nejvíce brání krajní vládní pravice. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Masako, japonská korunní princezna, se narodila v roce 1965.

Nabídkám ke sňatku prince Nahurita dlouho odolávala. Byla zvyklá na kosmopolitní prostředí a chtěla cestovat. Plánovala diplomatickou kariéru. Věděla, že pokud by se provdala, její sny by se rozplynuly.

Princ byl však vytrvalý a snažila se také císařská kancelář. Masako nakonec se sňatkem souhlasila.

Manželství bylo dlouho bezdětné. Až po osmi letech se narodila dcera Aiko. Na císařském dvoře nezavládlo nadšení, všude byly jen výčitky. Císař nemohl Masako odpustit, že neporodila syna a její manžel je s otcem zajedno.

Princezna trpí depresí. Na japonský trůn sice v minulosti panovnice usedly, ale současný dynastický řád to neumožňuje. Případným změnám se nejvíce brání krajní vládní pravice.

  • V ženském klášteře v Ugandě objevili 40 arů s marihuanou

    Novinky, 14. 6. 2010 Ve jménu božím s dobrým úmyslem pěstovaly jeptišky z kláštera v ugandském kraji Masaka pole s marihuanou. Drogu prý neměly pro vlastní potřebu, ale pro léčebné účely. A neléčily marihuanou lidi, nýbrž různá hospodářská zvířata, zvláště vepře. Zjistila to ugandská policie, která případ prošetřuje. … více

Hledáte také jako: Masakoová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Události – Masako

| celý kalendář
  • 59. narozeniny