zavřít
Jetsun Pema

bhútánská královna

Věk:
42
Narození:
30. 6. 1980 , Thimphu, Bhútán
Znamení:
rak   |  aktuální horoskop
Výška:
přidej výšku
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

35 se líbí, 6 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Džetsun Pema je bhútánská královna. Narodila se jako druhé z pěti dětí v rodině pilota bhútánských aerolinek. Vystudovala na Regent's College v Londýně mezinárodní vztahy a psychologii. Hrávala závodně basketbal, jako své záliby uvádí také malířství a hudbu. Hovoří dzongkä, anglicky a hindsky. Jejím manželem je král Džigme Khesar Namgjal Wangčhug, kterého si vzala 13. října 2011 ve městě Punákha. 11. listopadu 2015 bylo oznámeno, že královský pár očekává narození prvního potomka, syna. Královský pár oznámil 5. února 2016 narození syna přes jejich facebookovou stránku. Dědic trůnu se narodil za přítomnosti krále v paláci Lingkana v hlavním městě Thimphu. 16. dubna 2016 bylo oznámeno, že princ se jmenuje Džigme Namgjal Wangčhug. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Džetsun Pema je bhútánská královna.

Narodila se jako druhé z pěti dětí v rodině pilota bhútánských aerolinek. Vystudovala na Regent's College v Londýně mezinárodní vztahy a psychologii. Hrávala závodně basketbal, jako své záliby uvádí také malířství a hudbu. Hovoří dzongkä, anglicky a hindsky. Jejím manželem je král Džigme Khesar Namgjal Wangčhug, kterého si vzala 13. října 2011 ve městě Punákha.

11. listopadu 2015 bylo oznámeno, že královský pár očekává narození prvního potomka, syna. Královský pár oznámil 5. února 2016 narození syna přes jejich facebookovou stránku. Dědic trůnu se narodil za přítomnosti krále v paláci Lingkana v hlavním městě Thimphu. 16. dubna 2016 bylo oznámeno, že princ se jmenuje Džigme Namgjal Wangčhug.

Hledáte také jako: Jetsun Pemaová
Rychlá navigace:novinky |diskuse

Mohli by vás také zajímat…