zavřít
Charlotte Casiraghi
přidej profesi
Věk:
36
Narození:
3. 8. 1986 , Monte Karlo, Monako
Znamení:
lev   |  aktuální horoskop
Výška:
170 cm
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

20 se líbí, 3 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Narodila se v Monaku v nemocnici princezny Grace princezně Carolíně a jejímu druhému manželi Stefano Casiraghimu dne 3. srpna 1986, jako Charlotte Marie Pomeline Casiraghi bez královských titulů,chráněná svou matkou před médii.Královské tituly jí nebyly udělený v naději,aby mohla vést normální život vzdálený chaosu moderních monarchii.Má ještě dva bratry,o 2 roky staršího Andrea a mladšího Pierra. Vyrůstala v Monaku kde vládl její dědeček kníže Rainier.Když jí byli 4 roky svět se ji obrátil na ruby,tehdy zahynul na lodi její otec.Zdrcená princezna Caroline přestěhovala rodinu do krásné vesnice Saint Rémy-de-Provence ve Francii, kde se děti vyrůstali chráněny před pozorností tisku Tam se Charlotte naučila jezdit na koni, sport v němž dnes vyniká. V lednu 1999 se Charlotte její život změnil znovu. Po téměř deseti letech bez otce, získala nového, nevlastního když se princezna Caroline provdala za prince Ernsta z Hannoveru. O sedm měsíců později se ji národila sestřička Alexandra na klinice v Německu.Rodina se přestěhovala do pařížského předměstí Fontainebleu, Kde Ernst má blíže do rodného Německa a k dětem z předchozího manželství, kteří žijí v Londýně se svou matkou Chantal. Charlotte hovoří plyně francouzsky, italsky, anglicky a částečně německy.Z Charlotte vyrozrostla vzdělaná, sebejistá,mladá žena.Má ráda koně, Charlotte má také v seznamu svých koníčků lyžování, snowboarding a plavání .Začíná zastupovat svou matku v oficialních záležitostech,má už také svou lásku,Felixe Wincklera, syna bohatého Bruselského právníka, se kterým se potkala na studiich v Paříži. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Narodila se v Monaku v nemocnici princezny Grace princezně Carolíně a jejímu druhému manželi Stefano Casiraghimu dne 3. srpna 1986, jako Charlotte Marie Pomeline Casiraghi bez královských titulů,chráněná svou matkou před médii.Královské tituly jí nebyly udělený v naději,aby mohla vést normální život vzdálený chaosu moderních monarchii.Má ještě dva bratry,o 2 roky staršího Andrea a mladšího Pierra.

Vyrůstala v Monaku kde vládl její dědeček kníže Rainier.Když jí byli 4 roky svět se ji obrátil na ruby,tehdy zahynul na lodi její otec.Zdrcená princezna Caroline přestěhovala rodinu do krásné vesnice Saint Rémy-de-Provence ve Francii, kde se děti vyrůstali chráněny před pozorností tisku Tam se Charlotte naučila jezdit na koni, sport v němž dnes vyniká. V lednu 1999 se Charlotte její život změnil znovu. Po téměř deseti letech bez otce, získala nového, nevlastního když se princezna Caroline provdala za prince Ernsta z Hannoveru. O sedm měsíců později se ji národila sestřička Alexandra na klinice v Německu.Rodina se přestěhovala do pařížského předměstí Fontainebleu, Kde Ernst má blíže do rodného Německa a k dětem z předchozího manželství, kteří žijí v Londýně se svou matkou Chantal.

Charlotte hovoří plyně francouzsky, italsky, anglicky a částečně německy.Z Charlotte vyrozrostla vzdělaná, sebejistá,mladá žena.Má ráda koně, Charlotte má také v seznamu svých koníčků lyžování, snowboarding a plavání .Začíná zastupovat svou matku v oficialních záležitostech,má už také svou lásku,Felixe Wincklera, syna bohatého Bruselského právníka, se kterým se potkala na studiich v Paříži.

Hledáte také jako: Charlotte Casiraghiová, Charlotte of Monaco, Charlotte of Monako, Charlotte z Monaka
Rychlá navigace:fotogalerie |videoklipy |novinky |diskuse

Vztahy – Charlotte Casiraghi