zavřít
Naruhito
přidej profesi
Věk:
56
Narození:
1961 , Princ
Znamení:
-
Výška:
přidej výšku
Váha:
přidej váhu
Barva očí:
přidej barvu očí
Barva vlasů:
přidej barvu vlasů
Postava:
přidej postavu
Národnost:
přidej národnost
Rasa:
přidej rasu
Náboženství:
přidej náboženství
Velikost bot:
přidej velikost bot
Velikost oblečení:
přidej velikost oblečení
Hodnotit:
Líbí Nelíbí

3 se líbí, 1 se nelíbí

ODEBÍRAT NOVINKY O TÉTO OSOBNOSTI

Naruhito, japonský korunní princ, je nejstarším synem císařského manželského páru. Narodil se v roce 1961. Korunní princ procestoval celou Evropu. Studuje středověkou historii Japonska. Hraje na housle a violu. Je členem Alpského klubu horolezců. Naruhito se oženil s princeznou Masako, spolu mají dceru. Zatím nemá mužského potomka, otázka následnictví je tak nevyřešena. Monarchie potřebuje dědice. Lékaři ale manželskému páru příliš šancí nedávají. Královská rodina by musela povolit lékařský zákrok, aby se šance na potomka zvýšila. Pokud nebude mít syna ani princův mladší bratr, bude nástupnictví problémem celého Japonska.Poslední možností by bylo povolit nástupnictví ženám. …zobrazit celý životopis

Upravit životopis

Životopis

Naruhito, japonský korunní princ, je nejstarším synem císařského manželského páru. Narodil se v roce 1961.

Korunní princ procestoval celou Evropu. Studuje středověkou historii Japonska. Hraje na housle a violu. Je členem Alpského klubu horolezců.

Naruhito se oženil s princeznou Masako, spolu mají dceru. Zatím nemá mužského potomka, otázka následnictví je tak nevyřešena. Monarchie potřebuje dědice. Lékaři ale manželskému páru příliš šancí nedávají. Královská rodina by musela povolit lékařský zákrok, aby se šance na potomka zvýšila.

Pokud nebude mít syna ani princův mladší bratr, bude nástupnictví problémem celého Japonska.Poslední možností by bylo povolit nástupnictví ženám.

Události – Naruhito

| celý kalendář
  • 57. narozeniny